MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11435314
nr 1143 5314
Stolar
ett par, omkring 1800
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 november 2017
kl 19:44:56
100 kr
200 kr